אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

קיריל, אמן עם ניסיון רב בציור אנשים בענף האירועים משנת 2000 ויכולת ציור מהיר ויפה המשתפרת ומתחדדת משנה לשנה גם היום. בוגר ביה”ס לציור ברוסיה, בעל תואר ראשון B.DESIGN בעיצוב מ-HIT ותואר שני MBA בשיווק במרכז ללימודים אקדמיים MLA, קיריל מוביל בתחום ובעל יתרונות רבים על פני המתחרים.

רק אצל קיריל: לא מרוצים? לא משלמים! 

25% משווי ההזמנה משולמת רק אם אתם מרוצים מהשירות. חשוב לי שתהיו גם רגועים מראש וגם מרוצים בסוף.

שירות: אישי, מהיר ומדויק

אני דואג לשקט הנפשי שלכם ע”י שירות מקצועי של נציגה צמודה אליכם מהשיחה הראשונה עד שיחת משוב בסיום האירוע, כדי שגם עצם תהליך ההזמנה אצלנו יהיה חוויה חיובית עבורכם.

אמינות: מבטיחים ומקיימים

ההפתעות אצלנו רק לטובה: הזמנתם 40 חולצות? תקבלו 40 חולצות, וברוב הפעמים גם יותר. מטרתי לעשות טוב לאנשים, ואז גם אצלי יהיה טוב.

רשימת המתנה ממוספרת

בסטודיו הנייד של קיריל מתנהלת רשימה ממוספרת של התור לציור, אשר מונעת ויכוחים מיותרים ותסכולים האופייניים לממתינים בתור לציור אצל ציירים אחרים. הרשימה מאפשרת גם לעקוב אחרי כמות המצוירים ולהבטיח שאתם, המזמינים, תקבלו לא פחות ממה שהובטח לכם. יחד עם הסדר בתור, הרשימה משחררת את האורחים מהצורך להתקהל יותר מדי סביב הצייר.

נוח לשלם: גם בכרטיס אשראי ובתשלומים!

באפשרותכם לשלם על ההופעה במזומן, צ’ק, אפליקציית תשלומים, העברה בנקאית או אפילו בכרטיס אשראי עד 3 תשלומים בלי ריבית. לקוחותנו מקבלים חשבונית מס כחוק על כל הזמנת שירות.

הספק: יש פתרון לכל כמות אנשים

עם שיטה של טורבו המשלבת 2 ציירים בעמדה אחת, והן בגלל מהירות ציור גבוהה, באפשרותנו לצייר עשרות ואף מאות אנשים בזמן קצר ביותר. השירות ניתן גם בסטודיו וגם בבית הלקוח/באירוע. בזכות נסיון רב בתחום ציור אנשים, יש לנו כלים וטכנולוגיות של ציור פורטרטים ריאליסטיים בזמן הקצר ביותר.

זמינות: שירות בכל מקום ובכל זמן

אנו מגיעים לאירועים בכל הארץ, בכל שעה ובכל ימי השבוע, כשעה לפני תחילת העבודה. אם קיריל אישית תפוס, אחד מצוות האמנים המוכשרים זמין עבורכם.

אריזה: שקית מתנה מרשימה עם ידיות

המוצרים מוגשים בשקית מתנה מכובדת וממותגת עם ידיות* למידות עד 35*50 ס”מ

אחריות: אישית, חברתית וסביבתית

אנו משתמשים בשקיות מתכלות, סביבת העבודה נקיה, ציוד שקט ובטיחותי, חומרים איכותיים, יציבים ולא מלכלכים.

יופי: ציור אנשים יפה ודומה

קיריל מצייר את היופי של כל אחד בקריקטורה ריאליסטית מחמיאה. יחד עם דמיון למקור, המבוגרים נראים צעירים מגילם, ילדים “קוליים”, בלי מגרעות, שיניים או אוזניים בולטים – הפוך ממה שנהוג אצל רוב הקריקטוריסטים.

מקצוען ייצוגי ואדם נעים

קיריל, בן 41 שנראה צעיר בכ-10 שנים מגילו, מגיע לאירועים לבוש בחולצת אמן מיוחדת, מכנס ונעליים שחורים, עמדת הציור נראית נקיה, ממותגת ומסודרת.

מגוון מוצרים לכל טעם ותקציב

באפשרותכם לבחור ציור על תמונות עם מתלה / חולצות / קנווס / ספלים / מגנטים במגוון טכנולוגיות איור מסורתי, דיגיטלי איירבראש לכל כמות אנשים ולכל תקציב.

הצבעים הטובים ביותר

קיריל משתמש בצבעים הטובים והיקרים ביותר מה שמבטיח לכם איכות של הציורים וגם המוצרים נשמרים לאורך זמן.

[content_block slug=contact-action-box]